Kariera

Acrum GmbH z siedzibą w Hamburgu to firma świadcząca kompleksowe doradztwo gospodarcze dla małych i średnich przedsiębiorstw. Nasz zakres usług pozwala przedsiębiorcom nie tylko wejść na rynek niemiecki i odnaleźć się w gąszczu przepisów, ale także obejmuje stałą opieką działalność firmy i pomaga utrzymać dobrą pozycję na rynku.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom studentów pragnących rozwijać swoje dotychczasowe umiejętności firma Acrum GmbH oferuje:

PRAKTYKI STUDENCKIE

Zadania praktykantów:

  • Wsparcie w bieżących działaniach organizacyjnych
  • Realizacja samodzielnych projektów
  • Redagowanie pism i dokumentów handlowych
  • Współpraca z instytucjami gospodarczymi
  • Polsko-niemieckie oraz niemiecko-polskie tłumaczenia
  • Księgowość sektora małych i średnich przedsiębiorstw

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Aktywność, zaangażowanie
  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Bezpłatną praktykę w dynamicznym i przyjaznym zespole
  • Zdobycie doświadczenia w pracy na rynku niemieckim
  • Możliwość rozwoju umiejętności zawodowych

Czas praktyk:

3 miesiące, pełny wymiar godzin

Miejsce Praktyk:

Hamburg

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie oferty zawierającej list motywacyjny oraz CV ze zdjęciem na adres: bewerbung@acrum.de

Państwa dokumenty przechowujemy przez okres 4 miesięcy, aby móc je wykorzystać w ewentualnych przyszłych rekrutacjach. W każdej chwili możecie Państwo zgłosić w tym zakresie sprzeciw, wysyłając nieformalną prośbę na adres: datenschutz@acrum.de